De Norske industrimetallgutta i Red Harvest feirer 20års jubileum og hva er vel mer naturlig enn en real bursdagskonsert nede i en kjeller?
Jan Martin/Radar Booking:
20 Jævla År med Red Harvest
"Red Harvest dekker bordet for et hælvetes rabalder lørdag 24. oktober i år. Bandet inviterer til bursdagsfest, og jubilanten har kledd seg opp for en helaften med blytungt arbeid og tøffe tak. Partyhatt og kake er for feiginger - her blir det kavalkadebonanza fra Nomindsland fram til A Greater Darkness. Få din dose smelteverkmetall 24. oktober.
Den eneste 20-års dagen Red Harvest noen gang kommer til å feire.
Spacebunker er en ny og veldedig spesiell venue som også er studioet til kunstneren Spacebrain . Lokalet som ligger på Grünerløkka, blir ved enkelte anledninger brukt til konserter. Spacebrain er kjent for sine cyberpunk/future trash skulpturer som blant annet har vært utstilt på Inferno. Han har også laget artwork og scenedekorasjoner for blant andre Mayhem, Dimmu Borgir og Satyricon. Bunkeren er fylt opp med hans skulpturer og arbeider noe som gir lokalet en helt unik atmosfære."
Billetter fåes kjøpt hos Tiger
Tiger
FLERE NYHETER
Minor Majority-medlemmer slipper debutalbum
På første låt ut hyller Roar Nilsen & Pål Angelskår 90-talls-helten Elliott Smith.
Björk lanserer kor-album
Ny live-plate med The Hamrahlíð Choir på vei.
Tiny Sparks nye singel inspirert av Star Trek
Tiny Spark spør hvem vi er når maskinene blir menneskelige på sin nyeste singel >>
Morten Harket med ny låt etter Parkinson-nyheten
Har med seg datteren Tomine og annonserer nytt soloalbum. >>
Tons of Rock slipper de første artistene til 2027
Tons of Rock er endelig i gang med bookingen til neste års begivenhet på Ekerberg >>











