I samarbeid med Norsk Tipping gir by:Larm bort en nightliner til den artisten som får flest tweetstemmer i konkurransen.
Hjemmesiden www.aretsbuss.no viser at Emilio foreløpig har en solid ledelse foran Sisi Sumbundu på andreplass.
Siden selv sier dette om Årets Buss:
Norsk Tipping har gjennom flere år vært sponsor og samarbeidspartner for by:Larm, og nå skal vi sammen med en jury bestående av konsertarrangører tilknyttet Norsk Rockforbund kåre årets gjennombruddsartist – . Vinneren får opplagt nok en turnébuss til disposisjon i fem dager. Juryen vil følge buzzen under by:Larm – både på konsertstedene, i media og på sosiale flater.
Du kan påvirke resultatet ved å tvitre om den artisten du mener fortjener ekstra oppmerksomhet og hjelp til å komme seg ut på veien. Dette gjør du ved å twitre din favorittartist/bands navn, etterfulgt av #aretsbuss.
Sjekk ut Årets Buss her.
by:Larm og Norsk Tipping gir bort turnébuss
Stem på din favorittartist i "Årets Buss" på Twitter

FLERE NYHETER

Svart Katt slipper ny låt!
Et av Sveriges største punkband klare med nytt album og sin første konsert i Oslo

Øystein Greni og Lissie skal ut på turné!
Greni og Lissie klare for unik turné som Alvarado Moon