For de mange tusen som så Karpe Diems utsolgte triumfkonsert i Oslo Spektrum denne helgen, var det også en annen historisk hendelse som tok plass samme sted: Tommy Tee fremførte, sammen med Don Martin, en låt på norsk - for første gang noensinne.

Nilsen er Don Martins Oslohyllest og den andre singelen fra hans første soloskive, En Gang Romsåsgutt, Alltid Romsåsgutt. Albumet er i sin helhet produsert og gis ut av Tommy Tee og Tee Productions. Tommy gjester den nye singelen Nilsen som slippes idag og som får følge av en flott video signert/regissert Kristoffer Klunk.

Don Martin sier:

"Kjære alle. Her er første (ordentlige) singel og video fra albumet mitt. Den har fått en kjempefin video som Kristoffer Klunk og gutta hans pælma sammen på null komma niks for å rekke releasedatoen. Enten du er født her eller du har gjort Oslo til ditt hjem - stand up!

"- Jeg har kanskje en liten ide til hooket, sa Tommy.
- Oh, word? sa jeg, passende nok på engelsk, da jeg skjønte Tee skulle debutere på norsk."

Se videoen her: