Arrangøren Live Nation melder i en pressemelding at The Police er nødt til å avlyse konserten i Oslo.
The Police på Valle Hovin Stadion 11. juni dessverre er avlyst. Grunnen skal være at de får problemer med å få utstyret frem til Oslo i tide.
Publikum får selvsagt refundert sine billetter og alternativene er :
Billetter hentet og kjøpt hos Posten, Narvesen eller 7-Eleven refunderes der hvor de er kjøpt. (Dette gjelder innenfor hver enkelt kjede/distribusjonspartner. Har du for eksempel kjøpt/hentet på et postkontor, kan du refundere på samtlige postkontor over hele landet)
Billetter kjøpt hos andre distributører refunderes der hvor de er kjøpt.
Billetter betalt med kredittkort og sendt direkte hjem til dere fra Billettservice AS kan refunderes på følgende 2 måter:
1. Ring 815 33133 og oppgi referansenummer. De avbestiller billettene og beløpet blir kreditert kredittkortet som ble brukt under belastning.
2. Man kan sende billettene til Billettservice AS, 8607 Mo i Rana, merk konvolutten med ”avlyst konsert.”
Dette må gjøres innen siste frist for refundering som er 1. april !!
The Police ble gjenforent i fjor for å markere 30 års jubileumet til hitsingelen "Roxanne". Det er foreløpig ikke noen planer om noe ny dato. Billettene blir refundert på utsalgssted.
FLERE NYHETER
Til Norge for første gang!
Superstjernen kommer til Norge i juni!
Gary «Mani» Mounfield er død
Stone Roses-bassisten ble 63 år gammel
Flere store navn til Piknik i Parken
Uvanlig høy konsentrasjon av legender i Sofienbergparken i sommer >>
Oslo Deathfest 28. og 29. november
Den stygge og brutale musikken feirar seg sjølv siste helga før advent >>
Dagny slipper tre akustiske låter
Leverer soundtracket til sesong 3 av Netflix-serien "Hjem til Jul". >>










