Enn tettpakket teltscene, deilig, varmt og ikke minst tørt. Det ligger ann til å bli en fantastisk konsert med indierave-hypen fra London. Første låt ut er den knalltøffe og rølpete ”The Bouncer” som får publikum til å gå mildt sagt amok. Stemningen er satt.

Alle triste historier har ett men, og Klaxons konserten hadde mange. Men det er noe som ikke stemmer med lyden. Men bandet virker ikke å være helt i form. Men plutselig må bandet stå og stemme gitar og mic. Men ”Atlantis to Interzone” fenger ikke i det hele tatt. Men Klaxons spiller alle hitsene sine først i settet.

Alle gode historier har ett vendepunkt, ett men så! Følger du med? Men så begynte folk å gå fra konserten. Men så ble lyden bedre. Men så ble bandet straks i bedre form. Men så var plutselig alle de mindre profilerte låtene sykt bra. Men så var konserten over, og folk visste ikke helt om de var fornøyd, og det visste sikkert ikke bandet heller!

6/10